Żeńszeń – siła, energia i chęć do życia

Medycyna chińska uznaje go za swój skarb już od 5000 lat, a to wystarczający czas na to, aby ludzie sprawdzili jego działanie. Po jakimś czasie żeńszeń trafił także do nas, do Europy – w XIII wieku miał go przywieźć sam Marco Polo. Jednak z powodu szczególnego działania był przez długi czas osiągalny tylko dla wybranych przedstawicieli arystokracji.

Siła natury

Z żeńszenia wykorzystywany jest tylko korzeń, ale zanim go pozyskamy, roślina musi mieć co najmniej 5 lat. Najczęściej spotykany jest w sproszkowanej postaci, dla łatwiejszego zastosowania w kapsułkach. Żeńszeń powoduje lepsze ukrwienie całego ciała i wzmacnia system odpornościowy. Szczególnie cenimy jego działanie pobudzające. Żeńszeń naprawdę potrafi dodać energii, działa o wiele silniej niż kawa czy napoje energetyczne. W przypadku dłuższego stosowania wytwarza siłę fizyczną i psychiczną, należy również wspomnieć, że przypisuje mu się działanie jako afrodyzjak.

Siła żeńszenia dedykowana mężczyznom

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji seksualnych. Dzięki swojej umiejętności szczególnie wspomaga ukrwienie całego organizmu, a także obszaru organów reprodukcyjnych. Oczywiście żeńszeń korzystnie wpływa również na kobiety, jednak to mężczyźni po 40 roku życia bardziej doceniają jego zalety. W wieku średnim czujemy się trochę zmęczeni życiem oraz osłabieni stresem. Do emerytury jeszcze daleko, a trzeba utrzymać się w formie.

W jakim celu stosują go w Azji?

Tradycyjna medycyna chińska przypisuje żeńszeniowi sześć podstawowych właściwości: koi nerwy, uspokaja umysł, pomaga na skurcze, odpędza złe duchy, poprawia pamięć i wspomaga oczy i wzrok. Po prostu żeńszeń jest uniwersalnym środkiem naturalnym i ma szerokie oddziaływanie na nasze zdrowie. Wpływa na ciało holistycznie – wzmacnia cały organizm. Medycyna wschodnia wierzy, że ciało i dusza współpracują, i należy je traktować łącznie, a sam żeńszeń zwany jest również „wszechlekiem”.

Żeńszeń może wzmacniać działanie kofeiny, dlatego należy o tym pamiętać, jeżeli ktoś pije dużo napojów, czy stosuje suplementy diety zawierających ten składnik.


Najczęściej czytane

Opinie

„Mam dużo energii, jestem zmotywowany do działania. Suplementacja bardzo mi pomogła i dużo jej zawdzięczam.”

Pan Tomek, Radom

„Mój tryb życia jak widać jest aktywny. Jednak, aby wzmocnić swoje zdrowie stosuję ProMan® Plus.”

Pan Krzysztof, Warszawa

„Dbam o swoje zdrowie z suplementacją Natural Pharmaceuticals, którą stosuję już od dziesięciu lat.”

Pan Wiesław, Włocławek
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
ZAMÓW
TERAZ
ProMan® Plus
ProMan® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!