Żeńszeń – siła, energia i chęć do życia

Medycyna chińska uznaje go za swój skarb już od 5000 lat, a to wystarczający czas na to, aby ludzie sprawdzili jego działanie. Po jakimś czasie żeńszeń trafił także do nas, do Europy – w XIII wieku miał go przywieźć sam Marco Polo. Jednak z powodu szczególnego działania był przez długi czas osiągalny tylko dla wybranych przedstawicieli arystokracji.

Siła natury

Z żeńszenia wykorzystywany jest tylko korzeń, ale zanim go pozyskamy, roślina musi mieć co najmniej 5 lat. Najczęściej spotykany jest w sproszkowanej postaci, dla łatwiejszego zastosowania w kapsułkach. Żeńszeń powoduje lepsze ukrwienie całego ciała i wzmacnia system odpornościowy. Szczególnie cenimy jego działanie pobudzające. Żeńszeń naprawdę potrafi dodać energii, działa o wiele silniej niż kawa czy napoje energetyczne. W przypadku dłuższego stosowania wytwarza siłę fizyczną i psychiczną, należy również wspomnieć, że przypisuje mu się działanie jako afrodyzjak.

Siła żeńszenia dedykowana mężczyznom

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji seksualnych. Dzięki swojej umiejętności szczególnie wspomaga ukrwienie całego organizmu, a także obszaru organów reprodukcyjnych. Oczywiście żeńszeń korzystnie wpływa również na kobiety, jednak to mężczyźni po 40 roku życia bardziej doceniają jego zalety. W wieku średnim czujemy się trochę zmęczeni życiem oraz osłabieni stresem. Do emerytury jeszcze daleko, a trzeba utrzymać się w formie.

W jakim celu stosują go w Azji?

Tradycyjna medycyna chińska przypisuje żeńszeniowi sześć podstawowych właściwości: koi nerwy, uspokaja umysł, pomaga na skurcze, odpędza złe duchy, poprawia pamięć i wspomaga oczy i wzrok. Po prostu żeńszeń jest uniwersalnym środkiem naturalnym i ma szerokie oddziaływanie na nasze zdrowie. Wpływa na ciało holistycznie – wzmacnia cały organizm. Medycyna wschodnia wierzy, że ciało i dusza współpracują, i należy je traktować łącznie, a sam żeńszeń zwany jest również „wszechlekiem”.

Żeńszeń może wzmacniać działanie kofeiny, dlatego należy o tym pamiętać, jeżeli ktoś pije dużo napojów, czy stosuje suplementy diety zawierających ten składnik.


Najczęściej czytane

Opinie

„Mam dużo energii, jestem zmotywowany do działania. Suplementacja bardzo mi pomogła i dużo jej zawdzięczam.”

Pan Tomek, Radom

„Mój tryb życia jak widać jest aktywny. Jednak, aby wzmocnić swoje zdrowie stosuję ProMan® Plus.”

Pan Krzysztof, Warszawa

„Dbam o swoje zdrowie z suplementacją Natural Pharmaceuticals, którą stosuję już od dziesięciu lat.”

Pan Wiesław, Włocławek
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
ProMan® Plus
ProMan® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!