Sporty na świeżym powietrzu to dla mnie idealny relaks. Ale liczą się też wyniki. Muszę dbać o równowagę w swoim ciele, tak aby mój organizm poradził sobie z obciążeniem, jakie wiąże się ze sportami ekstremalnymi. Muszę być pewien swojej siły. Pomaga mi w tym właśnie ProMan® Plus.

Michal Krysta, zawodowo uprawia sporty ekstremalne
Ambasador marki ProMan® Plus w Europie

Siła na prawdziwą życiówkę

„Mój największy życiowy projekt jeszcze przede mną – budowa jachtu i przeprawa przez Atlantyk. Uprawiam sporty ektremalne już od dłuższego czasu, więc spędzam dużo czasu w górach i na morzu. Mam już trochę doświadczenia. Ale nie aż takiego. Trudne zadanie przede mną. Pochłonie mnóstwo czasu i energii.”

Michał Krysta - Ambasador ProMan® Plus

„Wspomagam się ProMan® Plus, to zbilansowana kompozycja ważnych witamin i minerałów, które są potrzebne każdemu mężczyźnie. Zabieram go ze sobą, będzie moim wsparciem podczas długiej przeprawy przez Atlantyk.”

Michał Krysta - Ambasador ProMan® Plus

Ekipa Michala Krysty, Dolomitenmann 2020

Dolomitenmann 2020 – koszmar nawet dla najwytrzymalszych sportowców

Dolomitenmann to jeden z najbardziej wymagających wyścigów sztafetowych na świecie, nieoficjalny puchar świata sportów ekstremalnych. Obejmuje na przemian aż cztery dyscypliny – wbiegnięcie na szczyt góry, paralotniarstwo, kolarstwo górskie i przeprawę rwącą rzeką. A wszystko na bezlitosnym wręcz poziomie trudności.

Do walki o jak najlepszy wyniki staje rokrocznie po 100 drużyn z całego świata. Każda z nich składa się z czterech osób: biegacza, paralotniarza, kolarza i kajakarza górskiego. W tym roku wśród uczestników znaleźli się paralotniarz Michal Krysta, biegacz Andrej Paulen, kolarz Adam Pilčík i kajakarz Adam Satke, którzy wystartowali w jednej drużynie jako ekipa wyścigowa ProMan® Plus.

Wyścig rozpoczęli biegacze, którzy po pokonaniu ponad 2000 metrów górskiego terenu, na wysokości ponad 2440 metrów, przekazali sztafetę paralotniarzom. Etap paralotniarski jest naprawdę przerażający. Zdarza się, ze zawodnicy nie potrafią zmusić się do startu ze stromego zbocza, szczególnie przy silnych porywach wiatru. Ich zadaniem jest szybko przelecieć na drugą stronę doliny. Potem przystanek i kolejny szybki przelot w stronę miejsca startowego rowerzystów, aby przekazać sztafetę koledze z drużyny.

Rowerzyści MTB zaczynają od długiego, mozolnego podjazdu na wzgórze Hochstein. To naprawdę trudne zadanie. Nierzadko muszą przenosić swoje rowery przez najbardziej nieprzyjazne fragmenty podjazdu. Jak tylko dotrą na szczyt, muszą z niego jak najszybciej zjechać niezwykle stromą, czarną trasą do punktu startowego kajakarzy.

Ostatni etap też nie zaczyna się łatwo. Kajakarze górscy muszą wykonać 7-metrowy skok, żeby go w ogóle zacząć. Jakby tego było mało potem czeka na nich silny prąd rwącej rzeki, dodatkowo usiany slalomowymi bramkami.

Samo ukończenie wyścigu jest niezwykłym osiągnięciem.

Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
ZAMÓW
TERAZ
ProMan® Plus
ProMan® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!