Jest to tak naprawdę męski związek chemiczny, który reguluje wiele procesów w męskim ciele, odpowiedzialnych m.in. za masę mięśniową, odkładanie się tłuszczu, płodność, porost włosów czy popęd seksualny.

Jego niski poziom może skutkować trudnościami z koncentracją, obniżonym poziomem energii, spadkiem siły fizycznej, przybieraniem na wadze. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby dbać o niego przez całe życie, uzupełniając niedobory. W miarę upływu lat poziom „męskiego pierwiastka” zaczyna spadać o ok. 1% rocznie (proces ten rozpoczyna się już po 30. r.ż.1.

1 Źródło: Nasza bibliografia.

Witalność to po prostu żywotność. Witalny mężczyzna jest po prostu energiczny i silny, w pełni sprawny, odczuwa zdrowy popęd seksualny.

To ostatnie wiąże się bezpośrednio z poziomem męskiego pierwastka w organizmie. A ten w ramach naturalnego procesu starzenia się, w pewnym momencie zaczyna spadać. Warto wówczas w pierwszej kolejności rozważyć stosowanie odpowiednich suplementów diety, jak np. ProMan® Plus.

Receptura ProMan® Plus została opracowana w Norwegii z myślą o mężczyznach po trzydziestce, którzy chcą czerpać z życia garściami.

Oparta o sprawdzone, bezpieczne składniki, wspiera mężczyzn w trosce o ich dobrą formę.

ProMan® Plus został opracowany z myślą o mężczyznach po trzydziestce. Jednak jego składniki kompleksowo wspierają męski organizm i wystarczy mieć skończone 18 lat, aby móc go stosować.

Każdy organizm reaguje inaczej, ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją. Powinieneś zacząć odczuwać przypływ energii już po kilku dniach. Inne efekty mogą być odczuwalne już po 1-2 tygodniach, ale najczęściej jest to 8-12 tygodni.

Nie, nie musisz aktywnie uprawiać sportu, żeby zażywać ProMan® Plus.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą w dyskretnym opakowaniu, prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie ProMan® Plus. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie ProMan® Plus zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w dyskretnym opakowaniu, w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie ProMan® Plus, ponieważ chcemy wspierać Cię w trosce o Twoje zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na ProMan® Plus, suplement diety dla mężczyzn, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy często traktują męskie problemy jako temat tabu.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce 1 miesięczne opakowanie ProMan® Plus, suplementu dla mężczyzn. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania ProMan® Plus do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę ProMan® Plus i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład1 kapsułka% RWS*
Magnez187,5 mg50
Suchy wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej (DER 4:1)100 mg-
Suchy wyciąg z korzenia Różeńca górskiego (DER 10:1)70 mg-
standaryzowany na zawartość 1% salidrozydów0,7 mg-
Suchy wyciąg z liści Damiany (DER 10:1)50 mg-
Hydrolizowane białko z dorsza atlantyckiego27 mg-
Niacyna (Witamina B3)16 mg100
Suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia15 mg-
standaryzowany na zawartość 8% ginsenozydów (DER 10:1)1,2 mg-
Cynk10 mg100
Witamina B122,5 μg100
Witamina B62 mg143
Witamina D35 μg100
Selen55 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: tlenek magnezu, suchy wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.), żelatyna wołowa; suchy wyciąg z korzenia Różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na zawartość 1% salidrozydów, suchy wyciąg z liści Damiany (Turnera diffusa Wild. Ex Schult.), hydrolizowane białko (rybie) z dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), amid kwasu nikotynowego, suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Mey.) standaryzowany na zawartość 8% ginsenozydów, tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca: fosforany wapnia; cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, substancja zagęszczająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cholekalcyferol, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; selenian (IV) sodu; barwnik: węglan wapnia, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Zawiera Różeniec górski, Żeń-szeń oraz magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia. Damiana wspomaga odporność fizyczną i psychiczną. Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, utrzymaniu prawidłowej płodności oraz prawidłowych funkcji rozrodczych.

Z uwagi na obecność wyciągu z żeń-szenia po 3 miesiącach stosowania należy zrobić 2 tygodnie przerwy. Ten środek spożywczy nie powinien być stosowany w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. U osób przyjmujących leki stosować po konsultacji z lekarzem.

ProMan® Plus jest źródłem witaminy B3. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B3 wynosi 16 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem cynku. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie cynku wynosi 10 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy B12. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B12 wynosi 2,5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy B6. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B6 wynosi 1,4 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 143%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy D3. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D3 wynosi 5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem selenu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie selenu wynosi 55 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

ProMan® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2022/10/05/SD/F206B1

Zalecana dzienna porcja spożycia ProMan® Plus to jedna kapsułka dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
ZAMÓW
TERAZ
ProMan® Plus
ProMan® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!