Jest to tak naprawdę męski związek chemiczny, który reguluje wiele procesów w męskim ciele, odpowiedzialnych m.in. za masę mięśniową, odkładanie się tłuszczu, płodność, porost włosów czy popęd seksualny.

Jego niski poziom może skutkować trudnościami z koncentracją, obniżonym poziomem energii, spadkiem siły fizycznej, przybieraniem na wadze. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby dbać o niego przez całe życie, uzupełniając niedobory. W miarę upływu lat poziom „męskiego pierwiastka” zaczyna spadać o ok. 1% rocznie (proces ten rozpoczyna się już po 30. r.ż.1.

1 Źródło: Stanworth R.D., Jones T.H., 2008, Testosterone for the aging male; current evidence and recommended practice. Clin Interv Aging.; 3(1):25-44. doi:10.2147/cia.s190. [dostęp: 01.09.2019].

Witalność to po prostu żywotność. Witalny mężczyzna jest po prostu energiczny i silny, w pełni sprawny, odczuwa zdrowy popęd seksualny.

To ostatnie wiąże się bezpośrednio z poziomem męskiego pierwastka w organizmie. A ten w ramach naturalnego procesu starzenia się, w pewnym momencie zaczyna spadać. Warto wówczas w pierwszej kolejności rozważyć stosowanie odpowiednich suplementów diety, jak np. ProMan Plus.

Receptura ProMan Plus została opracowana w Norwegii z myślą o mężczyznach po trzydziestce, którzy chcą czerpać z życia garściami.

Oparta o sprawdzone, bezpieczne składniki, wspiera mężczyzn w trosce o ich dobrą formę.

ProMan Plus został opracowany z myślą o mężczyznach po trzydziestce. Jednak jego składniki kompleksowo wspierają męski organizm i wystarczy mieć skończone 18 lat, aby móc go stosować.

Każdy organizm reaguje inaczej ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją. Powinieneś zacząć odczuwać przypływ energii już po kilku dniach. Inne efekty mogą być odczuwalne już po 1-2 tygodniach, ale najczęściej jest to 8-12 tygodni.

Nie, nie musisz aktywnie uprawiać sportu żeby zażywać ProMan Plus.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie ProMan Plus. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie ProMan Plus zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł. Przesyłka w dyskretnym opakowaniu, w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie ProMan Plus ponieważ chcemy wspierać Cię w trosce o Twoje zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na ProMan Plus, suplement diety dla mężczyzn, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy często traktują męskie problemy jako temat tabu.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach ogólnopolskiej kampanii rozdajemy w Polsce 1 miesięczne opakowanie ProMan Plus, suplementu dla mężczyzn. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania ProMan Plus do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę ProMan Plus i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 9,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład1 kapsułka% RWS*
Magnez187.5 mg50
Wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej100 mg-
Wyciąg z korzenia Różeńca górskiego75 mg-
Wyciąg z liści Damiany50 mg-
Hydrolizowany mlecz dorsza27 mg-
Witamina B3 (niacyna)16 mg ekwiwalentu niacyny100
Wyciąg z korzenia żen-szenia15 mg-
Cynk10 mg100
Witamina B122.5 μg100
Witamina B62 mg143
Witamina D35 μg100
Selen55 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: tlenek magnezu, suchy wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenumgraceum) DER 4:1, żelatyna wołowa, suchy wyciąg z korzenia Różenca górskiego (Rhodiola rosea) DER 10:1, suchy wyciąg z liści Damiany (Turnera diffusa) DER 10:1, hydrolizowany mlecz dorsza, amid kwasu nikotynowego, suchy wyciąg z korzenia Żen-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) DER 10:1, tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca: fosforany wapnia, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, substancja zagęszczająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, cholekalcyferol, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, selenian (IV) sodu.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Z uwagi na obecność wyciągu z żeń-szenia po 3 miesiącach stosowania należy zrobić 2 tygodnie przerwy.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

ProMan Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS-ŻP-SD-4230-04197/KC/15

Zalecana dzienna porcja spożycia ProMan Plus to jedna kapsułka dziennie.

Regulamin promocji znajdą Państwo pod tym linkiem.
* Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
MIESIĄC ZA
0
ProMan Plus
ProMan Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!
Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.