Jest to tak naprawdę męski związek chemiczny, który reguluje wiele procesów w męskim ciele, odpowiedzialnych m.in. za masę mięśniową, odkładanie się tłuszczu, płodność, porost włosów czy popęd seksualny.

Jego niski poziom może skutkować trudnościami z koncentracją, obniżonym poziomem energii, spadkiem siły fizycznej, przybieraniem na wadze. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby dbać o niego przez całe życie, uzupełniając niedobory. W miarę upływu lat poziom „męskiego pierwiastka” zaczyna spadać o ok. 1% rocznie (proces ten rozpoczyna się już po 30. r.ż.1.

1 Źródło: Nasza bibliografia.

Witalność to po prostu żywotność. Witalny mężczyzna jest po prostu energiczny i silny, w pełni sprawny, odczuwa zdrowy popęd seksualny.

To ostatnie wiąże się bezpośrednio z poziomem męskiego pierwastka w organizmie. A ten w ramach naturalnego procesu starzenia się, w pewnym momencie zaczyna spadać. Warto wówczas w pierwszej kolejności rozważyć stosowanie odpowiednich suplementów diety, jak np. ProMan® Plus.

Receptura ProMan® Plus została opracowana w Norwegii z myślą o mężczyznach po trzydziestce, którzy chcą czerpać z życia garściami.

Oparta o sprawdzone, bezpieczne składniki, wspiera mężczyzn w trosce o ich dobrą formę.

ProMan® Plus został opracowany z myślą o mężczyznach po trzydziestce. Jednak jego składniki kompleksowo wspierają męski organizm i wystarczy mieć skończone 18 lat, aby móc go stosować.

Każdy organizm reaguje inaczej ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją. Powinieneś zacząć odczuwać przypływ energii już po kilku dniach. Inne efekty mogą być odczuwalne już po 1-2 tygodniach, ale najczęściej jest to 8-12 tygodni.

Nie, nie musisz aktywnie uprawiać sportu żeby zażywać ProMan® Plus.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą w dyskretnym opakowaniu, prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie ProMan® Plus. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie ProMan® Plus zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł. Przesyłka w dyskretnym opakowaniu, w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie ProMan® Plus ponieważ chcemy wspierać Cię w trosce o Twoje zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na ProMan® Plus, suplement diety dla mężczyzn, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 9,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy często traktują męskie problemy jako temat tabu.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce 1 miesięczne opakowanie ProMan® Plus, suplementu dla mężczyzn. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania ProMan® Plus do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę ProMan® Plus i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 9,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład1 kapsułka% RWS*
Magnez187.5 mg50
Suchy wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej (DER 4:1)100 mg-
Suchy wyciąg z korzenia Różeńca górskiego (DER 10:1)
standaryzowany na zawartość 1% salidrozydów
70 mg
0,7mg
-
Suchy wyciąg z liści Damiany (DER 10:1)50 mg-
Hydrolizowane białko z dorsza atlantyckiego27 mg-
Niacyna (Witamina B3)16 mg100
Suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia
standaryzowany na zawartość 8% ginsenozydów (DER 10:1)
15 mg
1,2 mg
-
Cynk10 mg100
Witamina B122.5 μg100
Witamina B62 mg143
Witamina D35 μg100
Selen55 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: tlenek magnezu, suchy wyciąg z nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.), żelatyna wołowa; suchy wyciąg z korzenia Różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na zawartość 1% salidrozydów, suchy wyciąg z liści Damiany (Turnera diffusa Wild. Ex Schult.), hydrolizowane białko (rybie) z dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), amid kwasu nikotynowego, suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Mey.) standaryzowany na zawartość 8% ginsenozydów, tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca: fosforany wapnia; cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, substancja zagęszczająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cholekalcyferol, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; selenian (IV) sodu; barwnik: węglan wapnia, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Zawiera Różeniec górski, Żeń-szeń oraz magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia. Damiana wspomaga odporność fizyczną i psychiczną. Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, utrzymaniu prawidłowej płodności oraz prawidłowych funkcji rozrodczych.

Z uwagi na obecność wyciągu z żeń-szenia po 3 miesiącach stosowania należy zrobić 2 tygodnie przerwy.

ProMan® Plus jest źródłem witaminy B3. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B3 wynosi 16 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem cynku. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie cynku wynosi 10 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy B12. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B12 wynosi 2.5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy B6. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B6 wynosi 1.4 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 143%.
ProMan® Plus jest źródłem witaminy D3. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D3 wynosi 5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
ProMan® Plus jest źródłem selenu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie selenu wynosi 55 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki ProMan® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

ProMan® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2022/10/05/SD/F206B1

Zalecana dzienna porcja spożycia ProMan® Plus to jedna kapsułka dziennie.

Regulamin promocji znajdą Państwo pod tym linkiem.
* Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
MIESIĄC ZA
0
ProMan® Plus
ProMan® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!
Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.