Roczny zapas z wyjątkowym rabatem

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów ProMan® Plus już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - stylowy zegarek WALKER&SCOTT ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne ProMan® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, zamawiam miesięczny zapas suplementu diety ProMan® Plus ZA DARMO oraz roczny zapas suplementu diety ProMan® Plus z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 59,90 zł każda, zamiast 119,80 zł (w sumie 718,80 zł zamiast 1437,60 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek WALKER&SCOTT.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymam kolejne zapasy roczne ProMan® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

  Zgody
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1437,60 zł

  99 procent
  Proces zakupowy
  98 procent
  Podejście do Klientów
  99 procent
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2020 roku przez Experience Insitute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji