Dziękujemy za zamówienie darmowego miesięcznego opakowania ProMan® Plus.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia.
Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

Dzisiejsza oferta specjalna dla Ciebie:

7 miesięczny zapas ProMan® Plus za jedyne 44,90 zł miesięcznie!

energia
sprawność
siła
Zamów ProMan® Plus teraz,
a otrzymasz stylowy zegarek ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  ProMan® Plus
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas ProMan® Plus na 7 miesięcy. Za 6 miesięcy suplementacji zapłacę w 6 wygodnych ratach po 44,90 zł każda, zamiast 59,90 zł (w sumie 269,40 zł zamiast 419,30 zł). Jeden miesiąc suplementacji otrzymam GRATIS. Nie płacę za przesyłkę. Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek WALKER & SCOTT.

  Następnie, co 7 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne ProMan® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji