Dziękujemy za zamówienie darmowego
miesięcznego opakowania ProMan® Plus.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić, czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas za jedyne 49,95 zł miesięcznie!

energia
sprawność
siła
Zamów ProMan® Plus teraz,
a otrzymasz stylowy zegarek ZA DARMO!

    Please fill out the form on the previous page.
    ProMan® Plus
    Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety ProMan® Plus z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 49,95 zł każda, zamiast 99,90 zł (w sumie 599,40 zł zamiast 1198,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek.

    Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne ProMan® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
    Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
    Wygodna dostawa do domu
    Tylko oryginalne produkty
    Firma godna zaufania
    30 dni na zwrot
    Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji