Dziękujemy za zamówienie darmowego
miesięcznego opakowania ProMan® Plus.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas ProMan® Plus za jedyne 49,95 zł miesięcznie!

energia
sprawność
siła
Zamów ProMan® Plus teraz,
a otrzymasz stylowy zegarek ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  ProMan® Plus
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety ProMan® Plus z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 49,95 zł każda, zamiast 99,90 zł (w sumie 599,40 zł zamiast 1198,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO stylowy zegarek WALKER&SCOTT.

  Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne ProMan® Plus razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji